Ana Sayfa / Ankara Altus Servisi / Ankara Altus Servisi

Ankara Altus Servisi

Altus Ankara Servisi


Beyaz Eşyalarınızı Güvenle Teslim Edebilirsiniz.

Kurutma makinenizin lif filtre gözenekleri tıkanmış ise çamaşırlarınız nemli çıkıyor olabilir. Filtreyi ılık suda yıkamayı denemelisiniz. Filtre çekmecesi tıkanmış ise yine böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz Filtre çekmecesinde bulunan sünger ve filtre bezini temizlerseniz verim alabilirsiniz. Ancak sorununuz devam edecek olursa Ankara Altus Servisi teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Altus’un sık tercih edilen cihazlarından çamaşır makinesi ve buzdolapları da bakım isteyen cihazlardır. Buzdolabının sesli çalışması sorunu genellikle kompresör ile alakalıdır. Kompresör bakımının yapılması gerekir. Çamaşır makineleri ise su boşaltmama sorunu ile karşılaşabilir.

Çamaşır makinelerinin rahat bir şekilde su alıp boşaltması için hortumunda herhangi bir sorun olmaması gerekir. Hortum bağlantı noktalarında gevşeklik, hortumda çatlak gibi durumlar çamaşır makinenizin su almama ya da boşaltmamasına neden olabilir. Ankara Altus Servisi olarak böyle durumlarda sizlere yardımcı olmaktayız.

Altus’un en sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesi de fırınlardır. Fırınlarda ocak yanmaması gibi sorunlarla sık sık karşılaşıyoruz. Gaz birikmesi ile ortaya çıkan bu yanmama ya da patlamalı yanma sorunu için çakmak ve gaz ayarlarının yapılması gerekir. Altus fırınlarınız için gerekli ayarları teknik ekibimiz sizin için yapacaktır.

Altus Televizyon Tamir Bölümümüz Hizmetinizdedir.

Altus klima, Altus televizyon cihazlarınızda yaşayabileceğiniz her tür sorun için bizleri günün her saati arayabilirsiniz. Altus klimanız soğuk havayı iyi üflemiyor ise ya da televizyonunuz kanalları göstermiyor ya da sinyal alamıyorsa hemen bizleri arayabilirsiniz. Personelimiz cihazlar konusunda donanımlı ve eğitimlidir. Ankara Altus Servisi telefonla destek, online destek gibi seçeneklerle de müşterilerine en sıkıntılı zamanlarda yardım etmektedir.

Son derece güler yüzlü ve işini bilen personeli ile birlikte firma kalitesini ve garantisini daha kolay tanımanız mümkün olabilir. Bilinçli ekiplerin performans artıran çalışmaları ile birlikte en uygun fiyatlı yedek parça tedariki için ulaşımla beraber avantajlar sizi bekliyor olacaktır.

Önemli bir görev üstlenmiş olan Ankara Altus  servisi bu bölgede insanların ihtiyaçlarını olabildiğince en cazip ve mükemmel koşullarda karşılıyor. Son derece dayanıklı olan malzemeler aynı zamanda kaliteli cihazlar önemli bir teknolojinin ürünü olarak dikkat çekmektedir.

Orijinal yedek parça kalitesi ile birlikte tedarik noktasında servis hizmetlerinin başarısı büyük önem taşıyor. Kullanılan ürün elektrik kaynağı ile çalışıyorsa burada topraklama hattının mevcut olması çok büyük önem taşımaktadır.

Gerek altyapıya gerekse kaliteli cihazlara ve onların orijinal yedek parçalarını önem veren ankara altus servisi mevcut problemleri giderme noktasında gerçekten çok iyi çalışıyor.Yaygın servis ağını ülke genelinde aktif bir şekilde hazır tutan firma gerçekten ülkenin en çok tercih edilen ve sevilen firması olarak dikkat çekiyor.

Ankara Altus Servisi olarak Çamaşır Makinası Bulaşık Makinası Klima Televizyon ve  Buzdolaplarınıza garantili servis hizmeti veriyoruz. Arızalı ürününüze acil müdahale edebilmemiz için lütfen randevu alınız.

Altus Klimanızın Arıza Çözüm Merkezi Biziz

Altus Kombilerinizin her sene yapılması gereken bakımları ile cihazlarınızın çalışma performansı yüksek tutulduğu gibi ömrü de paralel olarak uzun olacaktır. Ayrıca Altus kombi ve klimalarınızdaki bu bakımlar ile harcanacak elektrik azalacağından enerji tasarrufu sağlayacaksınız.Ankara Altus Servisi sizlere bu konuda da yardımcı olacaktır..

Her zaman yanınızda olmayı ve sizlere hizmetin en kalitelisini sunmayı başarmış olan servisimiz nöbetci ekipleri ile de mesai saatleri dışında da çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.

Altus  klimalarınıza yaptıracağınız bakımların en önemli sonuçlarından biri ise sağlığınızı riskten korumuş olmasıdır.Bakımı yapılan klimalar yüksek performanslı çalışacağı için enerji sarfiyatınız da minimum olacaktır…

Bir de şunu unutmayınız ; Altus marka ürünlerinizi kullanmadan hemen önce Ankara Altus Yetkili Servisi nin personelleri ile irtibata geçerek garantisini başlatınız. Bu işlem ilerleyen tarihlerle oluşabilecek arızaları tamamen ücretsiz gidermenizi sağlayacaktır.

Sayfamızı Paylaşın